Spadek światowych cen żywności

   W sierpniu bieżącego roku zanotowano piąty, kolejny miesięczny spadek globalnych, reprezentatywnych cen żywności...

wtorek, 18 listopad 2014 14:17

Wystawa zdjęć Adeli Żychowicz

 Centralna Biblioteka Rolnicza Oddział w Puławach
serdecznie zaprasza na wernisaż i wystawę

zdjęć Adeli Żychowicz 

Wernisaż odbędzie się w piątek 21 listopada 2014 roku o godz. 17:00 w Czytelni Biblioteki, ul. Czartoryskich 8 (Pałac Czartoryskich).

Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy

  Większość rolników chce inwestować w latach 2014-2020

   Według badań przeprowadzonych na zlecenie Komisji Europejskiej, 56% rolników w Unii Europejskiej zamierza w latach 2014-20 inwestować, przede wszystkim w celu poprawienia swoich warunków pracy i jakości produkowanych towarów...

niedziela, 16 listopad 2014 18:02

Relacja - XI Festiwal Nauk Rolniczych

W ramach XI Festiwalu Nauk Rolniczych, Centralna Biblioteka Rolnicza, 16 października 2014 r. zorganizowała konferencję poświęconą edukacyjnym i kulturalnym przemianom na wsi w okresie transformacji. Patronat honorowy nad imprezą sprawowali Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a opiekunami medialnymi byli Zielony Sztandar, Stowarzyszenie Dziennikarzy im. Władysława Reymonta, Nowa Wieś Europejska, TVR 24 i Rolniczy Magazyn Elektroniczny.

Wystawa pejzaży obejmuje kolekcję trzydziestu obrazów malowanych techniką olejną, których przewodnim tematem jest brzoza. Od czasów starożytnych bowiem jest ona ulubionym drzewem Słowian, zazwyczaj utożsamianym z radością, miłością, szczęściem i wiecznością.


Ekspozycję można oglądać w godzinach pracy biblioteki do 15 grudnia
Wstęp wolny

Strona 1 z 22

Dodatkowe informacje